news
program
participants
M. Angus
I. Audere
S. Bidstrup
A. Bjork
I. Czepcová
P. Čambalová
P. de Somma
E. Eisler
J. Kaláb/Point
L. Kalivoda
M. Karel
J. Kiley
V. Klein
J. Koncern Design Studio
P. Kopřiva
K. Kopřivová
V. Koškina
K. La Monte
S. Levenson
M. Lukavcová
M. Machat
A. Matějka
K. Mischer traxler studio
I. Mládek & team
V. Mocová
N. Mount
B. Nanning
P. Nikl
P. Novotní
J. Olgoj Chorchoj Studio
R. Roubíček
K. Rybák
M. Salo
J. Sarmiento
M. Sasaki
A. Schmidt
S. Skoglund
R. Skyriver
P. Stacho
A. Stencel
D. Šípek
E. Šormová
I. Šrámková
J. Šuhájek
L. Thompson & Hanne Enemark
A. Vašíček
L. Widenfalk
E. Woffenden
S. Zhang
Z. Zvěřinová
    registration
    students
    history
    video
    photo
    Hall of Fame
    organizers
    partners
    contacts
    maps

    Participants


    Aesa Bjork Aesa Bjork
    Irena Czepcová Irena Czepcová
    Paul de Somma Paul de Somma
    Lukáš Kalivoda Lukáš Kalivoda
    Marian Karel Marian Karel
    John Kiley John Kiley
    Vladimir Klein Vladimir Klein
    Jiří Přibyl & Martin Imrich Koncern Design Studio Jiří Přibyl & Martin Imrich Koncern Design Studio
    Pavel Kopřiva Pavel Kopřiva
    Karolína Kopřivová Karolína Kopřivová
    Valerie Koškina Valerie Koškina
    Karen La Monte Karen La Monte
    Silvia Levenson Silvia Levenson
    Markéta Lukavcová Markéta Lukavcová
    Michal Machat Michal Machat
    Alena Matějka Alena Matějka
    Katharina Mischer & Thomas Tra Mischer traxler studio Katharina Mischer & Thomas Tra Mischer traxler studio
    Ivan Mládek & team Ivan Mládek & team
    Vanda Mocová Vanda Mocová
    Nick Mount Nick Mount
    Barbara Nanning Barbara Nanning
    Petr Nikl Petr Nikl
    Petr & Ondřej Novotní Petr & Ondřej Novotní
    Jan Němeček & Michal Froněk Olgoj Chorchoj Studio Jan Němeček & Michal Froněk Olgoj Chorchoj Studio
    René Roubíček René Roubíček
    Kryštof Rybák Kryštof Rybák
    Markku Salo Markku Salo
    Jeffrey Sarmiento Jeffrey Sarmiento
    Masahiro Sasaki Masahiro Sasaki
    Axel T. Schmidt Axel T. Schmidt
    Silja Skoglund Silja Skoglund
    Raven Skyriver Raven Skyriver
    Petr Stacho Petr Stacho
    Aleksandra Stencel Aleksandra Stencel
    Dalibor Šípek Dalibor Šípek
    Edita Šormová Edita Šormová
    Ivana Šrámková Ivana Šrámková
    Jiří Šuhájek Jiří Šuhájek
    Louis Thompson & Hanne Enemark Louis Thompson & Hanne Enemark
    Aleš Vašíček Aleš Vašíček
    Lars Widenfalk Lars Widenfalk
    Emma Woffenden Emma Woffenden
    Suojia Zhang Suojia Zhang
    Zlata Zvěřinová Zlata Zvěřinová